قطعات لباسشویی, گروه صنعتی قائم

چگونه قطعات ماشین لباسشویی را تهیه کنیم؟

خرید قطعات داخلی و خارجی ماشین لباسشویی

قطعات ماشین لباسشویی خانه شما اگر دچار آسیب یا نقصی شده باشد میتوان از طریق نمایندگان پخش یا شرکت گروه صنعتی قائم ( که تولید کننده انواع قطعات لباسشویی هستند ) و به کار پخش عمده قطعات یدکی لباسشویی میپردازند این مشکل را برطرف نمود.

اگر شما نمایندگی فروش قطعات لوازم خانگی دارید میتوانید از طریق گروه صنعتی قائم به تهیه عمده قطعات لباسشویی با برندهای مختلف بپردازید ویا اگر شما به عنوان یک مصرف کننده خانگی هستید کافی است از طریق دفتر فروش گروه صنعتی قائم به خرید و تهیه قطعه خراب شده مورد نظر بپردازید و باقی کار را به تعمیرکاران بسپارید.

قائم گروه

عرضه قطعات لباسشویی اتوماتیک و دوقلو

ماشین های لباسشویی که امروزه با برندهای مختلف در بازار به فروش میرسند اغلب به صورت ماشین لباسشویی اتوماتیک میباشند و در واقع با زدن یک دکمه شروع به شستن لباسها میکنند. این لباسشویی ها با توجه به ویژگی هایی که دارند از قطعات مختلفی برخوردار هستند.

تعمیر ماشین ها با توجه به انواع آن ( لباسشویی اتومات یا ماشین های لباسشویی درب ازجلو- لباسشویی دوقلو یا ماشین های لباسشویی درب از بالا ) می توانند متفاوت باشند. به همین منظور در صورت بروز خرابی در هر یک از قطعات لباسشویی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک گروه صنعتی قائم یدک در تمامی شهرها آماده ارسال قطعات میباشد.

تولید و توزیع قطعات ماشین لباسشویی

ماشین های لباسشویی تمام خودکار با توجه به کارایی و کیفیت بالایی که دارند اغلب از انواع قطعات مختلف در پیکره آنها استفاده شده است.

درصورت خرابی در هر یک از این قطعات میتوانید به تعمیر ماشین لباسشویی از طریق نمایندگی های تعمیرات برند لباسشویی خود ( سامسونگ – ال جی – بوش – آبسال – حایر – ارج – کنود – آاگ AEG و….) بپردازید. اما در صورت خرابی یکی از این قطعات باید به خرید قطعه جدید طبق نظر کارشناسان اقدام کنید.

گروه صنعتی قائم یدک کار خود را در زمینه تولید و توزیع قطعات ماشین لباسشویی با برندهای مطرح و کیفیت بالا و دسترسی آسانتری برای مصرف کنندگان فراهم نموده است.شما میتوانید از طریق فروشگاه قطعات ماشین لباسشویی گروه صنعتی قائم یدک اقدام به خرید نمایید.

انواع پمپ ها در ماشین لباسشویی

از مهمترین قطعه های ماشین لباسشویی می توان به پمپ تخلیه و پمپ مگنتی اشاره کرد. پمپ تخلیه لباسشویی آب دستگاه را به بیرون هدایت نموده و تخلیه می کند.
ساختار پمپ تخلیه ماشین لباسشویی به صورتی است که یک هسته از جنس آهنربای قوی دارد که به پروانه متصل است و در صورت ورود جریان برق به درون ماشین لباسشویی در جهت عقرب های ساعت حرکت میکند.

پروانه و کاسه نمد نیز دیگر قطعات پمپ ماشین لباسشویی هستند که با به وجود آوردن حالت خلا باعث میشوند آب به خارج از ماشین پمپاژ شده و به قسمت آهن ربایی پمپ تخلیه نرسد.

امروزه با تنوع در ماشین لباسشویی پمپ ها نیز انواع گوناگون پیدا کرده اند.بیشتر این پمپ ها با توجه به مدل و نوع ماشین لباسشویی به شکل پمپ مگنتی چند خار – پمپ مگنتی آسکول – پمپ مگنتی هنینگ هستند.

نقش شفت آبکش ها در ماشین لباسشویی

 آبکش یا دیگ قسمتی از ماشین لباسشوئی است که لباس ها درون آن قرار میگیرند. این قسمت به صورت استوانه ای شکل طراحی شده است که حرکت آن دورانی میباشد.بدنه آبکش دارای برآمدگی هایی است که از سر خوردن لباس ها جلوگیری میکند.

شفت آبکش یا سه نظام از فولاد ضد زنگ ساخته شده است.

سه نظام قطعه ای از ماشین لباسشویی است که شفت در مرکز آن پرس شده است و محل قرارگیری کاسه نمد ، بلبرینگ و فولی بزرگ روی شفت است.

شفت آبکش از آلومینیوم تقویت شده ساخته شده است.امروزه با تنوع در ماشین لباسشویی باعث شده تا اندازه ارتفاع شفت و طول بازو در شفت آبکش ها متفاوت باشند و در سر این بازوها دارای سوراخ هایی هست که از طریق پرچ یا پیچ و مهره بلند به آبکش متصل میشود.

بلبرینگ لباسشویی های اتوماتیک دارای دو نوع هستند که در چرخش راحت آبکش نقش بسزایی دارند دراقع محور آبکش از درون بلبرینگ های ساچمه ای سه نظام دیگ عبور میکند.

منبع

کاسه نمد دارای اندازه و انواع مختلفی در ماشین های لباسشویی است که بر حسب میلی متر میباشد و باعث میشود که رطوبت و آب به دیگر قسمت های ماشین از قبیل بلبرینگ ها و پمپ نفوذ نکند.

دیدگاهتان را بنویسید