نقطه آغاز هر رویدادی در دنیا خواسته است، حیات مجموعه ای از نیازها و پاسخ های طبیعی است که در کنار یک دیگر اکوسیستم زندگی مارا تشکیل داده اند. حوالی سال 1375، بنا شدیم تا گروه صنعتی قائم را در زمینه تولید و توزیع قطعات لوازم خانگی تاسیس کنیم. داستان پیداش قائم به زمانی بازمیگردد که نیاز بازار به یک مرجع فروش حرفه ای که علاوه بر فروش، دغدغه نیازهای مصرف کننده را احساس میکرد و در زمینه تولید قطعات بشدت حرفه ای عمل کرد.

کجا پیداش کنم؟

نیاز خرید و تامین کالا نه فقط عرضه مستقیم محصول بلکه عرضه صحیح خدمت است. موجودی کامل یک فروشگاه، کالای با کیفیت و قیمت مناسب از عناوینی هستند که آرامش و خرید ذهن ما را شکل میدهند.

عدم تامین کالا و عدم امکان دسترسی به موقع به محصول و از همه مهمتر تولید کالای داخلی برازنده شخصیت و شان ایرانی است که همگی عناوینی از دغدغه های ما برای تامین قطعات بود بودند.

اینجا پیداش میکنی!

و امروز گروه صنعتی قائم تمام قد و با افتخار برای بخشی از نیازهای شما پاسخی قاطع و محکم دارد. پاسخی که در پس آن هزاران ساعت تلاش روزمره، و فداکاری های بسیار نهفته، تا شما بدون دغدغه و آسان نسبت به تامین قطعات لوازم خانگی مورد نیاز خود اقدام کنید. مجموعه ای که پیش روی شماست، تلاش دارد تا بهترین های بازار لوازم لباسشویی را، به روز، با قیمت مناسب و تامین خدمات مناسب فروش درخور شان شما ارائه کند. و قطعا در این بین همواره در تلاش هستیم تا با توسعه خدمات خود و بهبود آسایش هرچه بیشتر شما را در این زمینه فراهم آوریم.

انگیزه ما برای فعالیت در این حوزه کسب رضایت و خشنودی مشتریان بوده، تیم گروه صنعتی قائم در جهت بهبود روند کاری و توسعه خدمات خود همواره آماده شنیدن نظرات و انتقادات شما مشتری گرامی است.