ساخت قطعات لباسشویی با کیفیت بالا

 ورود ماشین لباسشویی ها در ابتدای کار, آسایش را برای افراد به همراه آورد و حال نیز با تنوع بینظیری که در این محصولات وجود دارد و همچنین کارآیی فوق العاده ای که هر یک از مدل ها گرفته اند سبب شده است این آسایش به اوج خود برسد.

گاهی ممکن است مصرف کننده نیاز به یک قطعه خراب در ماشین لباسشویی خود پیدا کند. گروه صنعتی قائم با ساخت و تولید بیش از 250 قطعه بر این تلاش بوده است تا قطعاتی با کیفیت عالی و دسترسی آسان به همه ی همکاران در کل کشور ارائه نماید.

مانند: انواع دستیگره و لولا ، انواع شلنگ ورودی و شلنگ خروجی، کاسه نمد و واشر ، خرطومی ، پایه و پروانه ، فلکه ، شفت و جابلبرینگی و…

 نقش شفت آبکش ها در ماشین لباسشویی

 آبکش یا دیگ قسمتی از ماشین لباسشوئی است که لباس ها درون آن قرار میگیرند. این قسمت به صورت استوانه ای شکل طراحی شده است که حرکت آن دورانی میباشد.بدنه آبکش دارای برآمدگی هایی است که از سر خوردن لباس ها جلوگیری میکند.

شفت آبکش
شفت آبکش

شفت آبکش یا سه نظام از فولاد ضد زنگ ساخته شده است.

سه نظام قطعه ای از ماشین لباسشویی است که شفت در مرکز آن پرس شده است و محل قرارگیری کاسه نمد ، بلبرینگ و فولی بزرگ روی شفت است.شفت آبکش از آلومینیوم تقویت شده ساخته شده است.امروزه با تنوع در ماشین لباسشویی باعث شده تا اندازه ارتفاع شفت و طول بازو در شفت آبکش ها متفاوت باشند و در سر این بازوها دارای سوراخ هایی هست که از طریق پرچ یا پیچ و مهره بلند به آبکش متصل میشود.

بلبرینگ لباسشویی های اتوماتیک دارای دو نوع هستند که در چرخش راحت آبکش نقش بسزایی دارند دراقع محور آبکش از درون بلبرینگ های ساچمه ای سه نظام دیگ عبور میکند.

کاسه نمد دارای اندازه و انواع مختلفی در ماشین های لباسشویی است که بر حسب میلی متر میباشد و باعث میشود که رطوبت و آب به دیگر قسمت های ماشین از قبیل بلبرینگ ها و پمپ نفوذ نکند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.